• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв: «Ми налаштовані провести ефективне реформування у військовій сфері, внаслідок чого будуть створені компактні, мобільні та ефективні Збройні Сили»
Опубліковано 22 лютого 2012 року о 13:17

“Обороноздатність країни була і залишається в центрі уваги керівництва держави. При цьому першорядними цілями тут є не тільки реформування державних силових та оборонних структур, а й забезпечення економічної безпеки нашої країни”. На цьому сьогодні, 22 лютого, наголосив секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв під час урочистого зібрання з нагоди Дня Захисника Вітчизни, яке відбулося у Центральному будинку офіцерів ЗС України.

– Сьогодні українська влада надає посиленої уваги пріоритетному вивченню задач щодо зміцнення миру та безпеки в нашій країні і світі в цілому. Президент України Віктор Янукович поставив мені завдання посилити роль Ради національної безпеки та оборони України. І ми це зробимо комплексно по всіх напрямках, – зазначив він.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України підкреслив, що принципово важливим є не просто прискорити реформи у силовому блоці, а й підвищити їхню якість. Тому слід підійти до цього процесу системно і комплексно, одночасно спрямовуючи сили як на розвиток армії, так і на розбудову військово-промислового комплексу.

– Ми налаштовані провести ефективне реформування у військовій сфері, в наслідок чого будуть створені компактні, мобільні та ефективні Збройні Сили, здатні до оперативного реагування та надійного захисту країни, – підкреслив Андрій Клюєв.

Він наголосив, що при цьому будуть вжиті усі заходи для збереження кадрового потенціалу армії і флоту, відновлення військової техніки та озброєння, посилення бойової підготовки особового складу і поліпшення його соціального забезпечення.

– Це дозволить не просто підвищити ефективність реформування безпекового сектору та покращити обороноздатність нашої держави, а й принести в українські родини впевненість у мирне майбутнє, - наголосив Андрій Клюєв.

Секретар РНБО України підкреслив, що зміцнення національної безпеки сприятиме стабільності, надійному захисту спокою та добробуту громадян.

– Ми усвідомлюємо, що реформи будуть успішними за умов повного ресурсного забезпечення, а це потребує певних зусиль з підвищення фінансової, науково-технологічної, енергетичної та інших складових безпеки держави, - відзначив Андрій Клюєв.

Він також підкреслив, що наша держава докладає значних зусиль для врегулювання міжнародних конфліктів, виконуючи миротворчі завдання в різних “гарячих точках” світу, зміцнюючи міжнародний авторитет нашої країни, сприяючи інтеграції у європейські структури безпеки.

- Сьогодні Збройні Сили України гідно несуть нелегку службу, охороняючи рубежі нашої держави, стоять на сторожі українських морських кордонів та небесних просторів нашої землі. Це мужні та благородні люди у будь-яку хвилину готові стати на захист своєї країни і української державності. Саме завдяки їх зусиллям територіальна цілісність і суверенітет України завжди будуть надійно захищені, – наголосив секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв.

(За матеріалами сайту Міністерства оборони України, http://www.mil.gov.ua/news/print_news.php?lang=ua&id=23295)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux