• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
Українські ВМС відвідав заступник Верховного Головнокомандувача Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі
Опубліковано 25 липня 2012 року о 13:17

25 липня у Севастополі з візитом у Військово-Морських Силах Збройних сил України перебував заступник Верховного Головнокомандувача Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі генерал Ричард Ширрефф.

Візит делегації на чолі із генералом Ричардом Ширреффом у Військово-Морських Силах Збройних Сил України розпочався з відвідування фрегату “Гетьман Сагайдачний”. Високого гостя супроводжував тимчасово виконуючий обов’язки командувача Військово-Морських Силах Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Іл’їн.

У другій половині дня в штабі Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України було проведено двосторонні переговори між тимчасово виконуючим обов’язки командувача Військово-Морськими Силами Збройних Сил України віце-адміралом Юрієм Іл’їним і заступником Верховного Головнокомандувача Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі генералом Ричардом Ширреффом.

Віце-адмірал Юрій Іл’їн на початку зустрічі наголосив на тому, яку увагу вище військове керівництво НАТО приділяє співпраці з українськими ВМС.

– Сьогоднішній візит є вже другим візитом високого рівня за останні два роки. І це є позитивним сигналом для нас, оскільки такі візити свідчать: Військово-Морські Сили Збройних Сил України мають високий рівень кооперації з флотами провідних країн світу, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командувача Військово-Морських Силах ЗС України.

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача також подякував за якісну роботу експертів штабів Командування НАТО з Операцій під час проведення заходів Концепції Оперативних Можливостей, участь у якій сприяє адаптуванню нових підходів у системі підготовки активів ВМС ЗС України до багатонаціональних морських операцій “Активні зусилля”, “Океанський щит” та інших.

– На сьогодні Військово-Морські Сили Збройних Сил України мають певну кількість кораблів і підрозділів, які беруть участь у Концепції Оперативних Можливостей, і це дуже впливає на рівень взаємосумісності наших активів з підрозділами країн-членів НАТО, які беруть участь в операціях, – наголосив віце-адмірал.

У свою чергу, генерал Ричард Ширрефф підкреслив, що сьогоднішня зустріч є ще одним кроком на шляху розвитку відносин між українськими ВМС і НАТО й висловив сподівання, що вона сприятиме подальшому розумінню тієї співпраці, яка існує між НАТО і Україною.

– Користуючись нагодою, хочу подякувати за участь ваших активів, насамперед кораблів, в операції “Активні зусилля”, а також в операції “Океанський щит”, в якій наступного року має взяти участь український фрегат “Гетьман Сагайдачний”, – зазначив заступник Верховного Головнокомандувача Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі.

Генерал Ширрефф додав, що він і очолювана ним делегація раді нагоді під час таких зустрічей будувати нові мости співробітництва та налагоджувати нові контакти.

За матеріалами сайту Міністерства оборони України
http://www.mil.gov.ua/news/print_news.php?lang=ua&id=25119

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux