• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
Перший заступник Міністра оборони України провів зустріч з експертами Програми НАТО з удосконалення військової освіти
Опубліковано 15 грудня 2016 року о 15:35

15 грудня ц.р. у Києві відбулася зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з експертами Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (Програма DEEP) на чолі з директором програми DEEP, представником Політичного директорату Міжнародного секретаріату НАТО паном Маріушем Солісом.

Сторони оцінили співпрацю між Міністерством оборони України та Програмою DEEP у 2016 році та обговорили можливу допомогу Альянсу щодо продовження виконання Програми НАТО для Міністерства оборони України на період до 2020 року.

Перший заступник Міністра оборони України поінформував іноземних колег про ситуацію в Україні, зокрема в районі проведення антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях та наголосив на невиконанні російсько-окупаційними військами Мінських домовленостей.

Іван Руснак констатував, що з часу останньої зустрічі з представниками Програми DEEP відбулися значні зміни, у тому числі активно реалізується оборонна реформа.

— Міністерство оборони України та Збройні Сили України проводять системні, амбітні реформи. Робота в рамках Програми DEEP дуже важлива в контексті цих змін, кінцевим її результатом має стати підготовка нових професійних фахівців. В сучасних умовах ми спрямовуємо зусилля на підготовку наших військовослужбовців, командирів для виконання завдань в АТО із застосуванням досвіду НАТО, — підкреслив Іван Руснак та подякував експертам Альянсу за постійну консультативно-дорадчу допомогу, а також фінансову та матеріальну допомогу, яку надають держави-члени Альянсу.

Перший заступник Міністра оборони України наголосив на позитивних досягненнях та здобутках реалізації Програми DEEP в Україні: підвищенні підготовки професорсько-викладацького складу, вдосконаленні навчальних програм, практичному переході до дистанційного навчання військових спеціалістів, удосконаленні мовної підготовки, поліпшенні програми підготовки сержантсько-старшинського складу за стандартами НАТО завдяки допомозі від Альянсу.

— Нам потрібно так змінити систему військової освіти, щоб випускник міг приступити до виконання обов’язків за посадою в найкоротший термін після розподілення до військового підрозділу, — сказав перший заступник очільника оборонного відомства. — Це наш план, і ми розраховуємо на вашу підтримку, тому що ми маємо відстоювати нашу незалежність та територіальну цілісність.

Експерти НАТО позитивно оцінили зміни та зрушення, які відбулися в системі військової освіти України за останні три роки та надали практичні рекомендації щодо поліпшення ситуації із впровадженням реформи.

— Три роки тому ми розпочали роботу в рамках Програми DEEP в Україні. Ви розпочали процес реформування військової освіти, це дуже складне завдання, комплексна задача. Ми бачимо багато позитивних зрушень в мовній підготовці, підготовці сержантсько-старшинського складу, запровадженні стандартів НАТО в навчальні програми вишів, — наголосив пан Маріуш Соліс.

Директор програми DEEP, представник Політичного директорату Міжнародного секретаріату НАТО також підкреслив зацікавленість у продовженні реалізації Програми DEEP до 2020 року у разі прийняття відповідного рішення.

{video}https://www.youtube.com/watch?v=xcIrSRnnWLU{/video}

http://www.mil.gov.ua/news/2016/12/15/pershij-zastupnik-ministra-oboroni-ukraini-proviv-zustrich-z-ekspertami-programi-nato-z-udoskonalennya-vijskovoi-osviti/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux