• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
«Репід Трайдент – 2012»: до підготовки навчання залучено військових з 15 країн
Опубліковано 14 березня 2012 року о 12:06

У Львові, на базі Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, триває процес планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2012”.

Заходи такого рівня відбуваються у рамках програми міжнародного військового співробітництва “Партнерство заради миру”. Більшість навчань цієї серії проходила на території Львівщини – у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Упродовж цього тижня триває головна плануюча конференція, для участі у якій зібралися понад 90 представників оборонних відомств 15 країн-партнерів. Окрім військових з України та Сполучених Штатів Америки, які є співорганізаторами заходу, у липні цього року до навчання на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки планують долучитися військовослужбовці з Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, Молдови, Грузії, Канади, Азербайджану, Македонії, Болгарії, Сербії, Норвегії та Королівства Швеція. Передбачається, що загалом участь у “Репід Трайдент – 2012” візьмуть близько 1000 осіб.

Українську делегацію на конференції очолює перший заступник командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

– Проведення такої конференції є основним, вирішальним етапом планування цього заходу міжнародного військового співробітництва. Від того, наскільки ґрунтовною та виваженою буде робота учасників конференції, залежатиме якість проведення майбутнього навчання. На даному етапі робота за усіма напрямками є конструктивною. Між українською делегацією та представниками країн-партнерів відбувається активний обмін необхідною інформацією, триває розробка документації. Проблемні питання, які виникають, вирішуються у робочому порядку, – відзначив генерал-майор В’ячеслав Назаркін.

Перший заступник командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України висловив переконання, що за час спільної роботи усі заходи із планування будуть виконані вчасно, що дозволить розпочати “Репід Трайдент – 2012” у визначений період.

Окрім суто військових питань, під час конференції учасники мають остаточно визначитись із питаннями фінансування, логістики, медичного обслуговування, проходження іноземцями митного контролю, а також затвердити Технічну угоду – документ, який регламентує обов’язки сторін. Також представниками делегацій країн-учасниць було проведено огляд місцевості та об’єктів інфраструктури Міжнародного центру миротворчості та безпеки. А фахівці з логістики та медичні працівники оглянули матбазу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, який здійснюватиме медичне забезпечення навчання. Вирішуючи питання проходження митного контролю іноземцями, що братимуть участь у “Репід Трайдент – 2012”, учасники конференції оглянули й новий термінал міжнародного аеропорту “Львів”.

Варто зазначити, що цього року організатори навчання “Репід Трайдент – 2012” взяли за основу реальні ситуації з життя. Передбачено, що багатонаціональні підрозділи, до яких увійдуть представники ЗС України, Молдови, Румунії, Сербії, Польщі, Македонії та Грузії реагуватимуть на цілу низку кризових ситуацій. Під час проведення польової фази військовослужбовці на практиці відпрацьовуватимуть низку тактичних завдань. Це, зокрема, здійснення пошуку та знешкодження терористів та їхніх прихованих об’єктів, забезпечення безпеки миротворчого персоналу та місцевого населення, проведення конвоїв, організація несення служби на стаціонарних та мобільних контрольно-перепускних пунктах, здійснення патрулювання місцевості тощо.

Під час виконання практичних дій стрілецька зброя військовослужбовців буде оснащена елементами комплексної лазерної системи імітації бою “MILES”. Система призначена для імітації умов реального бою в тактичній підготовці солдатів і дозволяє симулювати вогневе зіткнення підрозділів.

Також в ході “Репід Трайдент – 2012” буде проведено оцінювання підрозділів 8-го армійського корпусу на предмет взаємосумісності із підрозділами НАТО у виконанні спільних завдань. Оцінку фахівців НАТО 1-го рівня пройде аеромобільна рота та мінометна батарея 95-ї окремої аеромобільної бригади. А національну сертифікацію з питань оцінки НАТО 2-го рівня буде проведено з підрозділами 12-го інженерного полку та 144-го окремого батальйону РХБ захисту.

За інформацією Департаменту преси та зв'язків із засобами масової інформації МО України
http://www.mil.gov.ua/news/print_news.php?lang=ua&id=23468

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux