• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
Уряд схвалив проект Указу Президента, що передбачає оцінку результатів євроатлантичної інтеграції
Опубліковано 26 липня 2018 року о 15:14

Уряд схвалив проект Указу Президента України «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО», яким затверджується Положення про розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО та оцінювання результатів їхнього виконання.
Положенням передбачається принципово новий підхід до формування документа, який міститиме, зокрема, ширші стратегічні середньострокові цілі, конкретні завдання для їхнього досягнення на конкретний рік, а також індикатори виконання та ефективності. Пропозиціями передбачається, що оновлена РНП буде гармонізована з основними стратегічними документами України, у тому числі Стратегічним оборонним бюлетенем.
Провідну роль у питаннях міжвідомчої координації підготовки, виконання та моніторингу РНП відіграватиме Комісія з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
«Якщо Президент підтримає наші пропозиції, то це дозволить нам формувати якісно нові РНП, які ще більше будуть схожими на Плани дій щодо членства в НАТО. Тобто ми уже сьогодні, не чекаючи формальностей, працюватимемо над підготовкою країни до вступу в Альянс, робитимемо і наші Збройні Сили, і економіку, і інші сфери життя максимально сумісними з НАТОвськими. Зважаючи на те, що йдеться про дуже конкретні завдання, важливо мати інструменти для моніторингу і контролю їхнього виконання. Такі інструменти ми сьогодні заклали в проект Указу Президента», – наголосила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Також сьогодні ухвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки та проведення міжнародної конференції «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для руху вперед».
Конференція є надзвичайно важливим заходом стратегічного характеру, який має надати суттєвого поштовху в рамках діяльності Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридним загрозам в Україні.
Головна мета заходу – покращення здатності ідентифікації гібридних загроз, їх розпізнавання та класифікації; нарощування потенціалу щодо визначення вразливих місць та підвищення стійкості з питань військової та цивільної готовності, захисту критичних об'єктів інфраструктури, більш ефективних стратегічних комунікацій, захисту цивільного населення, кіберзахисту та протидії тероризму, а також підтримання діалогу України з НАТО з питань викликів сучасної війни.
Довідково
Платформа Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні в Україні була створена за результатами засідання Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 р. у Варшаві (Республіка Польща).
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux