• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
«Ми сподіваємося на подальшу підтримку іноземних партнерів у супроводженні заходів реформування» — Міністр оборони України
Опубліковано 23 травня 2016 року о 18:30

23 травня ц.р. Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з представниками Офісу звʼязку НАТО в Україні, послами низки держав, акредитованими в Україні аташе з питань оборони та іноземними радниками при Міністерстві оборони та Збройних Силах України.

Учасники зустрічі обговорили положення Стратегічного оборонного бюлетеня України, розробленого з урахуванням пропозицій іноземних експертів та основних стратегічних документів держави у сфері національної безпеки та оборони. Також керівник оборонного відомства ознайомив присутніх з поточними заходами реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України.

За словами генерала армії України Степана Полторака, схвалений на засіданні Ради національної безпеки і оборони України Стратегічний оборонний бюлетень враховує принципи і стандарти країн — членів НАТО і фактично є дорожньою картою з реформування Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

— Основною метою реформування є створення за принципами і стандартами, прийнятими у країнах НАТО, ефективних, мобільних, оснащених сучасними зразками озброєння і техніки Збройних Сил України, які будуть спроможні забезпечити оборону держави, — підкреслив він.

Міністр оборони України довів зміст Стратегічного оборонного бюлетеня і основні поставлені завдання. Він акцентував увагу на тому, що документ відпрацьований дуже якісно, визначає основні завдання і терміни їх виконання.

Генерал армії України Степан Полторак також подякував представникам іноземних держав та безпосередньо Офісу зв’язку НАТО в Україні за надану допомогу у відпрацюванні стратегічних документів оборонного планування.

— Ваші представники працювали дуже плідно. Ми бачили високий рівень їх професійної підготовки і величезне бажання допомогти, — відзначив він.

Зокрема, документом чітко визначено шляхи реалізації політики у сфері оборони, завдання, перспективи реформування і розвитку сил оборони, враховано можливості держави щодо ресурсного забезпечення запропонованих реформ.

Як поінформував Міністр оборони, найближчим часом очікується введення в дію Стратегічного оборонного бюлетеня України відповідним Указом Президента України. Крім того, планується завершити розробку і забезпечити прийняття державних програм розвитку Збройних Сил, а також розвитку озброєння і військової техніки.

За словами генерала армії України Степана Полторака, у Міністерстві оборони України Стратегічний оборонний бюлетень вже виконується.

Зокрема, до 15 липня 2016 року відбудуться зміни у структурі Міністерства оборони, функціоналі, завданнях, обов’язках і відповідальності посадових осіб.

— На керівні посади приходять люди, які були на фронті, мають відповідний досвід і головне — готові і здатні змінювати ситуацію, — наголосив він.

Міністр оборони України також висловив сподівання, що подібні зустрічі матимуть системний характер для того, аби забезпечити поточний хід реформ.

— Ми не маємо права і часу на помилки, тож сподіваємося на подальшу підтримку з боку Офісу зв’язку НАТО в Україні, країн-членів Альянсу та партнерів з метою супроводження заходів реформування, — зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Джерело

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux